Vyplňte dotazník, který vám napoví, zda se pro vás tahle práce hodí.

Více než 1.000.000 Kč je roční příjem zkušeného finančního konzultanta.

Vyplňte dotazník a odešlete

Výsledek zda se pro vás tahle práce hodí, zašleme
na váš e-mail.

Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde.
Pokud vyjádříte souhlas, ponecháme si Vaše identifikační a kontaktní údaje a další informace, které jste nám poskytl/a prostřednictvím webového formuláře a/nebo životopisu a/nebo motivačního dopisu, či jakkoliv jinak během našeho rozhodování o navázání spolupráce s Vámi i po konečném rozhodnutí.

Mgr. Jan Kucian – spoluzakladatel
a spolumajitel společnosti Indecon s.r.o.

„Možná jste se už někdy setkali s názorem, že práce finančního poradce není prestižní povolání. Nenechte se s tím odradit. Já jsem po studiu na vysoké škole jsem učinil životní rozhodnutí. Nebudu pracovat v oboru, který jsem vystudoval. Dnes je to více jak 20 let, co podnikám v oblasti finančního poradenství a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Práce v tomto oboru se mi stala koníčkem a je skvělé, že mohu dělat to, co mě naplňuje a baví. Odměnou pro mě není pouze finanční ohodnocení, ale především klienti, kterým jsem dokázal pomoci. Dnes vím, že kvalitní finanční poradce bude na trhu práce vždy žádaný, a to mi dává velkou jistotu do budoucna. Své zkušenosti dnes předávám svým kolegům a spolupracovníkům a jsem rád, že i oni v této práci nacházejí svou příležitost. Jedním z největších benefitů, který mi tato práce přinesla, je svoboda a finanční nezávislost. Mohu si dovolit své děti podporovat v jejich sportovních kariérách a tak jsem stále nablízku i tomu co jsem vystudoval … A že o tom své okolí stejně nepřesvědčíte? Tak počkejte, jak budou koukat, až si splníte svůj první sen!
Pokud máte jakékoliv dotazy nebo pochybnosti, ozvěte se mi. S radostí vám odpovím na vše, co vás zajímá, a pokud se rozhodnete rozšířit naše řady, rád vám pomohu v začátcích.” 

Zaujala vás naše nabídka?
Máte nějaké dotazy
nebo se chcete rovnou přihlásit?

Zavolejte mi na telefonní číslo:
 +420 777 218 202

E-mail:
jan.kucian(a)indecon.cz