Vyplňte dotazník, který vám napoví, zda se pro vás tahle práce hodí.

Více než 2.000.000 Kč je roční příjem zkušeného manažera
finančních konzultantů.

Vyplňte dotazník a odešlete

Výsledek zda se pro vás tahle práce hodí, zašleme
na váš e-mail.

Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde.
Pokud vyjádříte souhlas, ponecháme si Vaše identifikační a kontaktní údaje a další informace, které jste nám poskytl/a prostřednictvím webového formuláře a/nebo životopisu a/nebo motivačního dopisu, či jakkoliv jinak během našeho rozhodování o navázání spolupráce s Vámi i po konečném rozhodnutí.

Mgr. Daniel Zezulka – spoluzakladatel
a spolumajitel společnosti Indecon s.r.o.

„Možná jste se už někdy setkali s názorem, že práce finančního poradce není seriózní povolání. Nenechte se tím odradit. Já se finančním poradenstvím živím už 22 let a nemohl jsem si vybrat lépe. Dokážu se bez problémů postarat o sebe i svou rodinu a mám životní úroveň, kterou jsem si vždy přál. Navíc si užívám svobodu, jsem svým vlastním pánem a nikdo mi nic nediktuje. A především dělám práci, která mě naplňuje a dává mi smysl. Pomáhám lidem se zajištěním jejich životů a zaopatřením jejich budoucnosti tak, aby je nic nezaskočilo a v případě problémů měli přichystaná zadní vrátka. Pomáhám také svým kolegům a nástupcům tak, že jim předávám svoje znalosti a know-how. A taková práce mě prostě nikdy neomrzí. Že o tom své okolí stejně nepřesvědčíte? Tak počkejte, jak budou koukat, až si koupíte svůj první Mercedes! 😉 Pokud máte jakékoliv dotazy nebo pochybnosti, ozvěte se mi. S radostí vám odpovím na vše, co vás zajímá, a pokud se rozhodnete rozšířit naše řady, rád vám pomohu v začátcích.” 

Zaujala vás naše nabídka?
Máte nějaké dotazy
nebo se chcete rovnou přihlásit?

Zavolejte mi na telefonní číslo:
 +420 608 226 224

E-mail:
daniel.zezulka(a)indecon.cz